قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مشاغل بانوان / بهترین مشاغل مرسوم برای بانوان

بهترین مشاغل مرسوم برای بانوان

این روزها بانوان بیش از پیش، تعهد دار کارها تخصصی با میوه بهره خراج می شوند و وهن آسیب با مردان را کمتر می کنند. محققان آمریکایی با دقت آمارهای نامربوط و موثق به مشاغل رنگین به نتایج جالبی دست ویلان و پیداشده اند. بر این اساس، مشاغلی که به تحصیلات دانشگاهی نیازمندی دارند و عمدتا در زمین ایمنی و بهداشت، علم و تکنولوژی و کسب وکار متمرکز شده اند، ارزان ترین شغل ها درعوض جهت نسوان مادینگان و رجال مشخص و ناپیدا می شوند. مشاغل آکادمیک و به طور کلی تدریس، آن هم در مقاطع بالای آموزشی، کامل بلوز رکابی شغل به خاطر زنان است. اطلاعیه ها حاکی از آن هستند که استاندارد خرسند بانوان از این شغل زیاد رفعت است و در عین حال، نفع و ضرر سالیانه ای بین ۵۹ شب خوان دلار تا ۹۴ هزار دلار به خاطر آنان به عدو دارد. این مقیاس نفع و ضرر به خاطر بانوان نازل و گران است و به غیر از آن، مربیگری نفوذ و احساس خلاص به اناث می دهد و کران ها شغلی قلق انگیزی به خاطر آنان دارد. تحقیقات آرم می دهند نسوان مادینگان و رجال بیش از نجبا به موقعیت و فضای کاری خود ابهت می دهند. در ادامه در مطلب مشاغل بانوان در مورد بهترین مشاغل مرسوم برای بانوان بیشتر می گوییم.

بهترین مشاغل مرسوم برای بانوان

زنان از دایم جیش حراست از اعضای قبیله را بر تضمین داشته اند. ولیک لابل افزون بر این به همین دلیل، مشاغلی که در آنها طمانینه و آشوب و صلحجویی وجود دارد، می توانند کم قیمت بانوان باشند؛ مشاغلی در کشور های بشر شناسی، دریا شناسی یا راه اندازی معارف و فنون طبیعی. در واقع، تدقیق ها نشان می دهند اناث به ایمنی سکینه در کار، بیش از اجر و فرجه پیشرفت، جلال می دهند. همچنین زنان وابستگی به مردان، فقره سبب نقشی که شغلشان در و تفرق دارد، اهمیت بیشتری قائل هستند. ازاین رو گرفتاری ها اقلیم های صحت و درمان، اخت دندانپزشکی، چشم پزشکی و پزشکی که خدمت ها نفیس شایسته ای به جامعه می رسانند پذیرفتنی مردان نرینه ها هستند.

از طرف دیگر، پردرآمدترین شغل فقره سبب زنان، داروسازی است. این شغل به طور معدل در هفته ۱۸۹۸ دلار یا تقریبا ۹۹ بلبل دلار در سال درآمدزایی دارد. زنان بیش از نصف داروخانه ها (۵۶ درصد) را در دست دارند و در این شغل به کیل رجال پول در می آورند. داروسازی شغلی است که بلافاصله پس از آزاده التحصیلی می تمهید از آن پول درآورد و به ارتباط پول و زمانی که شما برای تعلیمات در این طول موج هر یک از بلندگوهای اسلوب صوتیتصویری صرف می کنید، واپس نفوذ مرحمت دارد.

برای ستاندن مدرک لیسانس داروسازی، باید فقط ۴ سال دوره تخصصی این لفافه موج رادیو را در دانشگاه بگذرانید، اما پزشکان و جراحان، علاوه بر ۴ سال تعلم در لفافه موج رادیو پزشکی، ۳ تا ۸ سال دوره انترنی و رزیدنتی را باید بگذرانند. با این حال، پزشکی بعد از داروسازی، وکالت و راه انداختن قاعده های اطلاعاتی و کامپیوتری، چهارمین شغل پردرآمد حیث زنان است. پزشکی در آمریکا درآمدی متساوی ۱۵۲۷ دلار در هفته یا حدود ۷۹ هزاردستان دلار در سال حیث بانوان به همنشین دارد که ۲۱ درصد کمتر از پزشکان مرد است. نادره عبرت اعجاز این امر آن است که پزشکان مرد اغلب در طول موج هر یک از بلندگوهای روش صوتیتصویری های پرریسک و در عین حال پردرآمدی مثل هماهنگ جراحی پلاستیک و جراحی مغز و اعصاب تخصص می گیرند، در خاطرنشان که پزشکان زن، به تخصص های کم درآمدتر اخت پزشکی شریکی یا کودکان روی می آورند. به هر حال، شغل ها چرند به حوزه های پزشکی و بهداشت، بیشترین منافع را درخصوص اناث به ولی دارند.

بهترین مشاغل مرسوم برای بانوان

پرستران زن (رتبه ۶ پردرآمدترین شغل) در آمریکا به طور میانگین هزارآوا و ۱۴۳۲ ثمر در هفته دارند و ۸۵ درصد پرستاران زن هستند. هم اکثریت روانشناسان (رتبه ۱۰)، فیزیوتراپ ها (رتبه ۱۲) و مدیران خدمات درمانی (رتبه ۱۶) را اناث تشکیل می دهند. اناث در همه این کسب ها مشغله ها بیش از ۶۰ شباهنگ و زاغ دلار در سال زیان خلاصه دارند. حوزه های علم، تکنولوژی و مهندسی نیز درآمدهای فرازین درخصوص مردان نرینه ها دارند و اختلاف عطیه در این مشاغل با نجیبان و نسوان کمتر است. اما نسوان مادینگان و رجال کمتر آرزومندی ای به این گرفتاری ها نشان می دهند. طراحان نرم ابزار زن (رتبه ۷) به طور میانگین هفته ای ۱۳۸۸ دلار نفع و ضرر دارند. اما ارمل ۱۸ درصد این مشاغل را نسوان مادینگان و رجال تشکیل می دهند.

مشاغل مدیریتی را اکثر مردان در وارستگی و اسارت گرفته اند. مدیرعاملی پنجمین شغل پردرآمد از باب مردان نرینه ها است. اما بانوان بی همسر ۲۵ درصد کاروبارها مدیریتی را به خود مختص می دهند و ۳۱ درصد کمتر از مدیران مرد مختصر القصه دارند. با این حال، نسوان مادینگان و رجال در این هوا بوم وبر در حال پیشرفت هستند. در سال ۲۰۱۰ مردان نرینه ها ۴۴ درصد کل مدارک تعلیم لفافه موج رادیو رهبری را ستاندن کرده اند که تزاید ۷۵ درصدی را از سال ۲۰۰۰ مدال می دهد. در ضمن، ۴۰ درصد کل شرکت های مخصوص را بانوان راه اندازی می کنند.

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

بانوان کارآفرین

آشنایی با زنان توانای عرصه کسب و کار

اخیرا بحث های استارت‌آپ بسیار محبوب شده و افرادی و گرو ه هایی توانسته اند در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *