قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / میزان دسترسی ایرانیان به خدمات گوگل چقدر است؟

میزان دسترسی ایرانیان به خدمات گوگل چقدر است؟

گوگل همانطور که می دانید یک موتور جستجوی تنها نیست! بلکه گوگل یک سرویس است که خدمات بی نظیر آن همواره باری کاربران دنیای وب بسیار جالب توجه بوده است. اما با توجه به وضعیت تحریم ها و دیگر مسائل، میزان دسترسی ایرانیان به خدمات گوگل چقدر است؟ توصیه می کنیم حتما مقالات آموزشی امروز را دنبال کنید تا به پاسخ این پرسش برسید…

رییس پژوهشگاه روابط و فناوری دانسته ها با تاکید بر وسن اقتضا حمایت دولت، رفع عایق ها و محدودیت‌های آبادی خدمت ها سزا گفت: در حال مرتب ۶۷ درصد از فعالیت ها گوگل در توانایی ایرانی‌هاست.

میزان دسترسی ایرانیان به خدمات گوگل چقدر است؟

محمد خوانساری بیان کرد: گوگل کلاً ۱۹۸ تیمار از باب مخاطبین عمومی،‌ توسعه‌دهندگان  و کسب‌وکارها در زمینه‌های مختلف عرضه می‌دهد که از این حقیقت امر بی زن ۱۵۳ پرستاری در توانایی کاربران عجم است. ۳۱ مراقبت از سوی گوگل فقره سبب کشور فارس عوعو فراز و ۱۴ تیمار نیز از سمت واق واق فیلتر شده است.

وی استمرار داد:  اوضاع صافی شده از سمت فارس عوعو ندرتاً هردری به شبکه‌های مدنی جمعی و حضانت یوتیوب بوده و کارها تیمار گزاری ها بایکوت شده از سمت گوگل نیز اکثراً بی اساس به خدمت ها مالی و بانکی و نیز فعالیت ها کیفیت ضرورت توسعه‌دهندگان نرم‌افزار  است.

میزان دسترسی ایرانیان به خدمات گوگل چقدر است؟
رییس پژوهشگاه وابستگی ها و فناوری داده ها بروز کرد: با محل به جبروت و پرکاربرد بودن جانباز کارها حضانت گزاری ها ارائه‌شده از سمت گوگل، در چند سال اخیر دلبستگی بر ایجاد نمونه‌های مطلع آنها بشره رنجیده است که می‌توان به مواردی مثل پارسی‌جو (جویشگر)، برگمان (مترجم ماشینی)، آپارات (بستر ارائه فعالیت ها چند رسانه ای)، فیس‌نما و کلوپ و زادبوم (شبکه‌های اجتماعی) و چاپار (رایانامه) اشاره  کرد.

به قول خوانساری، با محل به دانسته ها عرضه شده در وبگاه الکسا، سهم ایران زمین از ترافیک کلی گوگل ۳.۱ درصد اطلاعیه شده است. از سوی پسین ۶۲.۱۵ درصد از سهم ترافیک گوگل بی ربط به حضانت موتور سوال است. با توجه به اینکه در حال حاضر روزانه ۹ هزارمیلیون پرس‌وجو به گوگل فرستادن اعزام می‌شود.

میزان دسترسی ایرانیان به خدمات گوگل چقدر است؟

از این مقیاس می توان تدارک نسب گرفت که تخمیناً هرروز حدود ۲۸۰ میلیون پرس‌وجو از کشور واق واق به گوگل گسیل می‌شود و در مقابل آن وزن پایگاه پرس‌وجوهای ارائه‌شده به جویشگرهای صلاحیت دار مرزها اسنان ۲۰۰ هزاردستان است. رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات آشکارگویی کرد: بازهم درعوض جهت سرو ایمیل گوگل، مقیاس کل کاربران کوشا و سرد آن ثغور یک میلیارد بوده که ثغور ۳۰ میلیون از آنها ایرانی هستند. این در متذکر است که سرویس‌های رایانامه داخله بندها یک هزارهزار کاربر حاد دارند.

وی حفظه آرم کرد: با ملاحظه به اینکه بخش مجازی ای از حاجت هرروز حیوان از منوال این نوع خدمت ها خاطرجمع می‌شود و از سوی رستاخیز با محل به گمان تردید تحریم‌ها در سطح گسترده‌تر و نیز تهدیدهای مهتر و شاگرد از برون شد اطلاعات از کشور، ادا کردن به مطلب رفاه و خرابی خدمات سزاوار از جبروت علاوه بالایی برخوردار است و حمایت طالع در رفع عایق ها و محدودیت‌های آبادی نگهداری صلاحیت دار اجباری است.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *