قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / اشتباهات موجود در برندینگ

اشتباهات موجود در برندینگ

موراد زیادی وجود دارد که باید در زمان برندینگ خود آنها را رعایت نمایید به دلیل اینکه در صورت رعایت نکردن این موارد ممکن است دچار مشکلات فراوانی در رابطه با برند خود شوید. ندانستن مدیریت ریسک در بین اشخاص و به‌خصوص صاحبان کسب‌وکارها امری مد است که داده‌های خود را به خلوص سنجش نزنند. شما می‌بایست تمام حوادث شدنی را از قبل پیش‌بینی کنید و تا جای ممکن حیث این طور مواردی از پیش برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید سندیت خطرات و ریسک‌های چسبیده با کار خود را به حداقل برسانید. در مقالات آموزشی وب سایت میهن کار قصد داریم که شما را با اشتباهات موجود در برندینگ آشنا کنیم.

اشتباهات موجود در برندینگ
اشتباهات رایج در برندینگ

پیغام شما شفافیت نیست

ممکن است شما فعالیت‌های زاید در فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و قیامت شبکه‌های مدنی جمعی داشته باشید، در این رخ یکی از بدترین اشتباهاتی که ممکن است مرتکب آن شوید این است که پیغام‌های مبهم بی معنا و روشن و پیچیده‌ای راجع به کسب‌وکار و موردها چرت به آن در شبکه‌های مدنی جمعی ایفاد کنید. می‌بایست با شفافیت و روشنی از خود و کسب‌وکارتان سخن بگویید، تا در حد ممکن متناسب توکل بروز کنید.

تاثیر زمان در برندینگ

دندان‌پزشکان به شما وصیت می‌کنند که روزانه ۲ دندان‌های خود را مسواک بزنید، اگر شما این کار را نکنید هدایت کردن وادار کردن هستید هزینه‌های گزافی در متساوی آن بپردازید.برندینگ ویژه محرمانه هم دقیقا جور همین جریان است، شما از دما خود به احسان درخصوص برندسازی شخصی استفاده نمی‌کنید و پس از مدتی راندن هستید هزینه‌های مختلفی را در مواجه آن بپردازید.

ساخت برندینگ ویژه محرمانه یکی از فعالیت‌های الزامی راجع به حساب توسعه‌ی شما است و نباید آن را پشت گوش بیندازید. من درک می‌کنم که شما به کمی مشغول هستید که نمی‌توانید زمانی را حیث آتی بگذارید. ولی باید به یاد داشته باشید که برندینگ شخصی به فعالیت‌های شما سرعت می‌بخشد و جهت می‌شود سریع‌تر فرزندان بگیرید.

اشتباهات موجود در برندینگ
اشتباهات رایج در برندینگ

هنگامی‌که ما راجع به حساب ابتدایی بار با انفراد مالوف می‌شویم، وافراً و به ندرت سعی می‌کنیم بهترین چهره از خودمان را به او علامت دهیم. اما بعد از مدتی چهره‌ی موهوم ما محرز می‌شود و بل این ضربه‌ی بزرگ‌تری را به موانست ما مستحضر کند. به برندینگ هم شبیه موانست فکر کنید، زمانی‌که شما سعی می‌کنید خودتان را بهتر از آن‌چه که هستید نشان دهید، اغلب از این‌که فعالیت مثبتی ارتکاب داده باشید، ریسک کرده‌اید.

توجه داشته باشید که افرادی فزون ترین و کمترین غالب اکثر و اقل سرمایه و تاثیرگذاری را در شبکه‌های همگانی معاشرتی و انفرادی و اینترنت دارند که دنبال‌کننده‌های آن‌ها بی چون و چرا به گفته‌های‌شان ایمان دارند. اگر شما مطلع و تازه کار هستید و کارهای صولت به کاربستن می‌دهید، از نزدیک شدن به تاثیرگذاران آوه نکنید. آن‌ها می‌توانند در مدت دما افزون کوتاهی به شما در آبادی کمک کنند.به روی بی اراده ناس به آن‌هایی که دیدگاه‌های خود را اظهار می‌کنند و می‌نویسند اکثر توکل می‌کنند. چون نگاشتن در وضع جنبه دانسته‌ها و فعالیت‌های‌تان به کس این حس را القا می‌کند که شما در سرزمین خود یک ناآزموده هستید.

اشتباهات موجود در برندینگ
اشتباهات رایج در برندینگ

اما باید به شما بگویم اگر کسب و کارتان را یار شناسا دارید ، اگر میخواهید به سود بالا برسید و کسب و کارتان را به یک کسب و کار مسن تر و کهتر تبدل کنید باید برند سازی را جدی بگیرید حتی اگر کسب و کار شما یک بوتیک مارکت است حتی اگر کارها خدمت گزاری ها فنی ساختمانی ارائه می دهید. کسب و کارتان را بی شان مپندارید و از باب کسب و کار خود حشمت خلق کنید.حتی اگر می پندارید آدم کسب و کار شما را یک کار پوچ و تهی می شمارند و کار شما جایگاه همگانی معاشرتی و انفرادی تحتانی دارد علت آن فقط یک چیز است و آن بی توجهی صنف شما به برند سازی است. وقتی شما درعوض جهت کسب و کار خود ارزشی قائل نباشید ، دیگران هم کار شما را بی ارج خواهند پنداشت.

برند سازی هویت کسب و کار شما را در ذهن نیوشنده و گوینده شکل می دهد. برند سازی به شما کمک می کند تا قسمتی از رسته را فتح کنید و هروقت برجیس به خلف فعالیت ها شما بود اولیه گزینه ای که در ذهن او مشخص می شود ، کسب و کار شما باشد

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *