قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / آشنایی با برند دیزل

آشنایی با برند دیزل

برندی که به جرات می توان گفت سهم بسیار زیادی از بازار پوشاک را در زمینه جین و پوشاک جین به خود اختصاص داده است برندی به نام برند دیزل می باشد که حتما ا به حالی با آن آشنایی داشته اید یا اینکه از محصولات آن استفاده کرده اید. مقالات آموزشی ارائه شده در مجله میهن کار دارای جنبه های بسیار زیادی می باشد که یکی از این موارد آشنایی با برند دیزل می باشد.

بنیانگذار دیزل، رنزو روسو متولد سال ۱۹۵۵ در ایتالیا است. وی در دبستان فن آوری بافندگی درس خواند و پس از فارغ التحصیلی در سال ۱۹۷۵ به ایجاد پوشاک روی آورد. روسو در سال ۱۹۷۸ به همنشین چند تولیدکننده دیگر منطقه‌اش برند دیزل را خلق کرد. او در سال ۱۹۸۵ با فروش سهم سایر شرکا دیزل را به کلیه در اختیار گرفت. رنزو علت گزینش نام دیزل را آسان فهم بودن آن، بیان یکسان آن در سراسر گیتی و حس خاکی بودن توسط آن اعتراف داشته است
با گرایشی که پس از آن در روسو ایجاد شد، وی آغازین  شلوار  جین خود را دوخت. این رویداد در دهه ۷۰ میلادی می افتاد؛ در دامنه ای که شلوارهای دم پا عریض بسیار در چشم بودند. قطر دم پای شلوار روسو ۴۲ سانتی متر بود و این شکل تازه با توجه آشنایان وی پیش رو شد، طوری که روسو از همه آنها توصیه دوخت گرفت.

آشنایی با برند دیزل
همان شلوار دم پا وسیع و استقبال اطرافیان، روسو را بر آن داشت تا با قرض اخذ مبلغی از پدرش، ۴۰ درصد سهام شرکتی که در آن حین درآنجا کار می کرد را بخرد. این شرکت که مولتکس نام داشت بعدها به دیزل دگرگونی نام داده شد.
تا سال ۱۹۸۵، روسو سهام شریک مالی خود آدریانو گلد اشمید (یکی از پیشگامان عرصعه پوشاک جین) را معامله و شخصا مدیریت شرکت را در دست گرفت. در همان هنگام وی با ایده جین های لوکس و باکیفیتِ سنگ شور بازارگاه غرب و آمریکا را تسخیر کرد. پوشاکی سنگ شور و در شکل کهنه که در دهه ۸۰ و ۹۰ با استقبال چشم گیری همنشین بود.

آشنایی با برند دیزل
دیزل در حال حاضر در بیش از ۸۰ کشور تلاش می‌کند و در مرز ۳۰۰ برند زیر کلکسیون دارد. این شرکت اکنون در حدود ۵/۱ میلیارد دلار درآمد دارد. اکثر این سود از معامله دنیم (که نوعی جین است) و دیگر کالاهای پرفروش از جمله طیف گسترده و موفق افزار جانبی و لباس‌های کودک به دست آمده است. علاوه بر این نمایندگی‌ها، محصولات دیزل در بیش از ۵۰۰۰ فروشگاه دیگر ارائه می‌شود که از این میان ۳۰۰ بوتیک برند دیزل را یدک می‌کشند.

آشنایی با برند دیزل
بزرگ‌ترین مغازه کنونی در میلان ایتالیا جای دارد. دیزل شرکتی جهانی و چند فرهنگی است و فعالیت می‌کند تا جای ممکن تیم کارکنان خود را از میان فرهنگ‌های مختلف اختیار کند. مدیریت نیروی انسانی دیزل نیز مثل شیوه‌های کاری این شرکت، نوآورانه و به دور از قراردادها و آداب کهن است.

آشنایی با برند دیزل
همچنین این شرکت با مصون از پروژه‌های مختلف از جمله آزمایش موسیقی دیزل توجه خود را به تاکید بر خلاقیت جوانان معطوف کرده است و به آدرس شریک موسسه بین‌المللی تایید از استعدادهای درخشان در زمینه‌های گوناگون آشنا شده. دیزل مشارکت موسسه خیریه ایدز «لایف بال» در سال -۲۰۰۶  و جشنواره فیلم ساندنس از خود نشان داد.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *