قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / کاربران ایرانی گوگل

کاربران ایرانی گوگل

دنیا، دنیای فضای مجازی است که در آن کاربران زیادی مشغول فعالیت هستند. شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجویی نظیر گوگل هر روزه توسط کاربران بی شماری مورد استفاده قرار می گیرند. اما بگذارید نگاهی جالب داشته باشیم به کاربران ایرانی گوگل که آمارهای جالبی را از خود نشان می دهند. با مقالات آمورشی امروز نیز همراه میهن کار باشید.

رییس پژوهشگاه روابط و فناوری اطلاعات، محمد خوانساری با تمثیل به رویکرد شانس دوازدهم وابستگی به ارائه خدمت ها عنوان کرد: رویکرد اختر دوازدهم، حمایت، رفع سدها و محدودیت‌ها از باب ترفیه فعالیت ها ساکن و نااهل است.

کاربران گوگل

رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری معلومات بقا داد: با نگرش به این واقعه که بخش اضافه عظمت از حاجتمندی هرروز مردم از آیینه خدمات گوگل بی تشویش می‌شود و پارس دارای تحریم‌های گنده عریض بین المللی و علاوه براین تهدیدهای امنیتی ارتباط به قیام مفروضات و مجهولات کاربران از کشور است، اجباری است تا فعالیت ها ساکن و نااهل و ملی توسعه پیدا کند.
خدمات سزا پیاده سازی شده

محمد خوانساری با بیان اینکه نمونه‌های صالح اهالی فعالیت ها کاربردی اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه در کشور خلق شده است، گفت: نمونه‌های صلاحیت دار خدمات کاربردی برونی در کشور شکل نژند است که از جمله آن‌ها باید به جویشگر عجم جو، ترجمان خودکار برگمان، رخت خواب ارائه کارها نگهداری گزاری ها چند رسانه‌ای با نام آپارات، شبکه‌های همگانی معاشرتی و انفرادی ایرانی با نام‌های فیس نما، میهن، کلوپ و شبکه رایانامه فراش درخصوص نمودن فعالیت ها ایمیل استعاره کرد.وضعیت استفاده از گوگل مداخله کاربران

کابران ایرانی گوگل

وی در ارتباط با دسترسی ایرانی‌ها به خدمات شرکت گوگل برملا داشت: شرکت گوگل به صورت کلی ۱۹۸ خدمت را به خاطر مخاطبین عادی، توسعه دهندگان، کسب و کارها و زمینه‌های دیگر نمودن می‌دهد که از این میان کاربران عجم به ۶۷ درصد از فعالیت ها گوگل یعنی ۱۵۳ سرویس دسترسی دارند. در واقع ۳۱ تیمار گوگل بابت کشور پارس به دلیل تحریم‌های بین المللی فراز و ۱۴ توجه گوگل نیز در ایران زمین از جمله یوتیوب و شبکه‌های اجتماعی صافی شده است.

خوانساری افزود: کارها تیمار گزاری ها بایکوت شده گوگل برای کاربران فارسی و انیران چرت به خدمت ها مالی، بانکی و یا خدماتی هردری به توسعه دهندگان نرم آلات و صاحبان کسب و کارها است.

میزان جستجوی کاربران ایرانی در گوگل

رییس پژوهشگاه روابط و فناوری دانسته ها با تعریض به مفروضات و مجهولات عرضه شده در سایت الکسا گفت: سهم هفهف پوزپلنگ از ترافیک کلی گوگل ۳٫۱ درصد است و از سوی قیامت ۶۲٫۱۵ درصد از ترافیک گوگل نامربوط و موثق به خدمت ها خودرو جستجو است.

کابران ایرانی گوگل

وی بقیه داد: در طی روز ۹ میلیارد جستجو در ماشین جستجوی گوگل اعمال می‌شود که با التفات به سهم فارس عوعو از گوگل در مرزها اسنان ۲۸۰ میلیون سوال سهم کاربران فارسی و انیران است و در برابر آتمسفر گوگل در ایران، روزمره تنها ۲۰۰ بلبل سوال در موتورهای جستجوی بومی ادا می‌شود.

از این مقیاس می ____________تدارک نتیجه گرفت که حدسی روزمره حدود ۲۸۰ هزارهزار پرس و جو از کشور هفهف پوزپلنگ به گوگل روانه می شود و در مواجه نزد آن مقدار پرس و جوهای ارائه شده به جویشگرهای اهل حدود ۲۰۰ هزارآوا است.
۳۰ میلیون کاربر فارسی و انیران در سرویس جیمیل

محمد خوانساری صریح بیان کردن کرد: سرو ایمیل گوگل با نام جیمیل دارای یک هزارمیلیون کاربر سست است که از این مقدار کاربر، ۳۰ هزارهزار کاربر آریایی هستند؛ این در حالی است که سرو ایمیل آریایی ۱ میلیون کاربر سست دارد.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *