قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / اهمیت به کارگیری سئوی برون سایتی

اهمیت به کارگیری سئوی برون سایتی

برای اینکه بتوانید سایت خود را در گوگل به رتبه ی بالای برسانید باید حتما از سئوی برون سایتی برای ارتقای سایت خود استفاده نمایید. اگر وب‌سایتی به شما لینک بدهد، این لینک بابت او یک «لینک خارجی»ست و برای شما یک «بک لینک». مرتبط بودن بک لینک از وب‌سایت‌های دیگر، به نوعی اعتباری فقره سبب شماست. گوگل می‌خواهد بداند که شما تا چه حد ارزشمند هستید؟ تا چه حد درمورد شما در وب‌سایت‌های جوراجور حرف می‌شود؟ تا چه حد (در آن موضوعی که می‌خواهید اشل بگیرید) به آدرس یک انسیکلوپدی نهان می‌شوید؟ و… در ادامه این مطلب قصد دایرم که شما را با مقالات آموزشی که در مورد اهمیت به کارگیری سئوی برون سایتی می باشد آشنا سازیم.

خرید بک لینک: وب‌سایت‌هایی هستند که در ازای پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه (یا هر زمان‌بندی دیگر)، کلمه‌ای را در گروهی اندکی از وب‌سایت‌شان به دستگاه هیئت نهج وجد نظرتان لینک می‌کنند. در خریداری بک لینک توجه داشته باشید که از وب‌سایت‌های اسپم و با رنک اساس و با مضمون غیرمرتبط سودا نکنید. گوگل به خریداری بک لینک بیش پرهیجان است و اگر خبره شود که این کار را می کنید، برایتان تزاحم می‌شود!

دقت کنید که به موقع، بک لینک‌هایی را که خریداری کرده‌اید، شارژ کنید! اگر بک لینک شما از سایتی پاک بشود، گوگل فرض را بر این می‌گذارد که شما لینک می‌خرید و این را به تتبع سئوی کلاه سفیدپوست و اسود شما می‌گذارد!بدون شک مهم‌ترین بخش یک برنامه سئو هیمن سئو برونه و باطن سایتی است که باید به موشکاف ترین شکل ممکن و با نقشه و هدف انجام شود. لازم به روشنگری است که موتورهای سوال سال ها در جدیت بوده اند تا بهترین تبعات را در حریت جستجوکنندگان استواری دهند. بدین مقصود آنها اوضاع بی پایه به سئو تو سایتی، سایر فاکتورهای کیفی و سئو برون سایتی را در میزان پایه دربند سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در ها جنبه حی اند.

در ظاهر خلوت و جلوت این اسلوب می بسیج گت که سئو برون سایتی به آنها این حسرت را می دهد که عالم چه جور سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در بخصوصی را اسکان است بشناسد!؟ سایتی که مفید بو مطمئنا ارجاعات به مراحل بیشتری از سایت های عقبا به آن بود خواهد داشت. وانگهی بسیار در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک گذاشته خواهد شد و دنبال کنندگان بیشتری در پی دارد.

تبادل لینک: راجع به حساب نموده شما وب‌سایتی راجع به حساب «تور ترکیه» دارید. با یک وب‌سایت که «تور تایلند» نمایش می‌دهد توافق می‌کنید که لینک شما را در وب سایتش اسکان دهد و شما نیز همزمان با او (که لینک «تور ترکیه» شما را می‌گذارد)، در وب‌سایت‌تان لینک «تور تایلند» را ثبوت می‌دهید.
از وب‌سایت‌ها حاضرند تا در ازای اخذ مبلغی، راجع به حساب شما ریپورتاژ خبری درج کنند. Press Release، در نو و قدیم اتفاق یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است که بابت سئو هم کاربرد دارد. باید متنی را (ترجیحا بالای ۴۰۰ کلمه) که مشتمل چند عکس و لینک شماست فقره سبب مسئول وب‌سایت نشان بفرستید و او نیز باید این ریپورتاژها را با لینک Follow برای شما در وب‌سایتش درج کند.

 

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *