قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / چگونه یک کسب و کار الکترونیک موفق داشته باشیم

چگونه یک کسب و کار الکترونیک موفق داشته باشیم

برای اینکه در آینده ی نزدیک شرایط چشمگیری در زمینه ی کاری خود داشته باشید باید حتما مواردی که در این مطلب ذکر می کنیم را مورد توجه قرار دهید. یک از مقالات آموزشی ما مربوط به کسب و کار الکترونیک می شود که اگر بخواهیم در مورد ان بهتر بگوییم، استفاده از فناوری های مفید و بهره گیری ازتکنولوژی های روز دنیا باعث می شود که در امر کسب و کار الکترونیک قدرت بیشتری داشته باشیم و توانایی بیشتری در زمینه ی کسب و کار داشته باشیم. در ادامه در مورد اینکه چگونه یک کسب و کار الکترونیک موفق داشته باشیم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرایط مهم دیگر در کسب و کار الکترونیک وجود شبکه ارتباطی قوی معاشر با اطمینان بالاست. دسترسی به پهنای گروه بلندتر در اختیار هیچ کدام از بنگاهها نیست. پهنای دسته قسمتی از زیرساختهای نهادینه شده توسط دولت است. هرقدر این پهنا رفیع تر باشد، حجم وسرعت اطلاعاتی که ردوبدل می کند زیادتر خواهد بود. از این رو با درنظر گرفتن نقش مهمی که این عامل می تواند در مکان کارها شبکه با توان بالا داشته باشد، خصوصی سازی و نظم زدایی کارها ارتباطی به منظور افزودن کارایی در سیستم نظام اطلاع رسانی در کشورهای در حال رونق یافته و آبادان مورد تاکید قرار می گیرد.

کسب و کار مدرن
متغیرهای رفتاری مثل استاندارد تبحر نیروی انسانی بنگاهها، حجم مایه گذاری در تفحص و رونق و نرخهای دستمزد، از عوامل مهمی هستند که در اجابت کسب و کار الکترونیک توسط بنگاهها موثرند. هرقدر بنگاه تجاری در سطح بین‌المللی از نیروی انسانی مطلع بیشتری بهره مند باشد و منابع بیشتری را به اعتماد گذاری اختصاص دهد، موضع بهتــــــری در جذب و برآوردن کسب و کار الکترونیک دارد.

کسب و کار موفق
قدرت معامله شریکی مردم که با سطح سود و رفاه اقتصادی منطقه مشخص می‌شود، نقش مهمی بر توفیق در کسب و  کار دارد.در گاه رکود اقتصادی، با توجه به کاهش توانایی خرید مردم و عدم رغبت به سرمایه گذاری، کسب و کارها با واکنش منفی مواجه می‌شوند.در صرفه جویی معیشتی بیشتر افراد با کشاورزی درگیر هستند، نوبت خود را مصرف می‌کنند و مابقی را با کالاها و خدمات راحت معاوضه می‌کنند.

کسب و کار موفق
دهه نود میلادی دهه نمایش کسب و کارهایی بود که به کسب و کارهای دات کام نامدار شدند. کسب و کارهایی که در کالبد یک وب سایت راه اندازی می شوند تا به بهره برداری از فرجه هایی بپردازند که در اثر فناوری اینترنت حاصل شده است. توفیق و یا شکست این کسب و کارها نیز همچون سایر اقسام کسب و کارها متأثر از عوامل مختلفی است.

کسب و کار موفق
تحقیقات نشان داده است که فقدان بینش مبنا ای کسب و کار، نداشتن طرح کسب و کار و یا ضعیف بودن آن، تداول غیر مؤثر، تدارکات ناکافی، ناتوانی در برآورده سازی نیازهای مشتریان، استفاده نامناسب از مراجع مالی و کاهش تدریجی رغبت اعتماد گذاشتن به معامله الکترونیک و بازهم رشد قارچی شرکت های اینترنتی و فاش تغییر در رفتار خرید مشتریان، از مهم ترین دلایل شکست کسب و کارهای اینترنتی بوده است.

کسب و کار مدرن
از سوی دیگری کسب و کارهای اینترنتی موفق اکثراً از نوع ترکیبی (حقیقی و مجازی) بوده اند که از زنجیره تأمین قوی و علاوه براین شالوده ای از مشتریان موجود خود بهره می بردند.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *