قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / آگهی استخدام / آگهی استخدام سازمان بیمه سلامت

آگهی استخدام سازمان بیمه سلامت

به حول و قوه الهی در اجرای ماده (۴۴) آرایش راندن خدمت ها کشوری و ماده (۶ ) دستور نحوه به جاآوری آزمون اشتراکی و تخصصی برای استخدام افراد در عضو های اجرایی منضم به حکم عده ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ  ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ دائره حقوق بگیر و استخدامی کشور (معاونت رفاه و خرابی راه انداختن و اعتماد انسانی سابق) و به مراد دل آسوده اطمینان انسانی ناآزموده و ضامن مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، (معاونت آبادانی سروسامان دادن و نفوذ انسانی سابق) و به مقصود آسوده دل تنخواه انسانی مطلع و تازه کار و کفیل مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، برگ و آیین نامه ها اشتراکی و تخصصی برای استخدام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اظهار میگردد. در ادامه در مطلب آگهی استخدام در مورد آگهی استخدام سازمان بیمه سلامت بیشتر می گوییم.

آگهی استخدام سازمان بیمه سلامت

۱ -داشتن خدمتکاری ایران
۲ -اعتقاد به دین مبین اسالم یا یکی از طریقه ها مشخص و ناپیدا شده در چراغانی ریشه ای جمهوری اسلامی ایران
۳ -التزام به آذین ریشه ای جمهوری اسلامی ایران
۴ -انجام خدمت دوره نیاز بی نوایی یا بخشودگی قانونی برای مردان
۵ -داشتن سالمت ماتریالیست و سیلان تداول و قدرت برای انجام کاری که استخدام می شوند.
۶ -عدم اعتیاد به تنباکو و مواد مخدر
۷ -نداشتن قدیم پرونده محکومیت جزایی موثر
۸ -عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در آلت های اجرایی توسط آراء ماخذ قضایی و ذی صالح
۹ -به اتکا چراغانی ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت افزار های اجرایی باشند.
۱۰-به پشت دادن ماده ۹۴ چراغانی رهبری خدمت ها کشوری و ماده واحده آذین ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پست های مستخدم در هر یک از ابزار های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می باشند، پس از مقبول شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان آشنا کردن به آزادی برای سیر مدرج ها استخدام، نباید جزو مستخدمین رسمی یا قراردادی و رسمی سایر ابزار های اجرایی باشند.
۱۱ -داشتن حداکثر سی سال (۳۰) برای مدارک فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵)سال برای مدارک آموزشی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰)سال برای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (۴۵)سال برای مدارک دکتری.

آگهی استخدام سازمان بیمه سلامت

تبصره : بر اساس زینت اصالح حداکثر سن داوطلبان مصوب مجلس شورای اسلامی موردها ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مرجع ها منب عها ذی ربط، به حداکثر سن مقرر افزایش خواهد شد :
– جانبازان، آزادگان، نوادگان و همسران شهدا، اسباط و همسران جانبازان ۲۵ درصد به باال و احفاد و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر ماسبق اسارت دارند و رزمندگان با دیرینه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن مقرر معاف می باشند.
– نفوس قوم معظم شهدا (شامل پدر، مادر، آبجی و برادر) تا مدل ۵ سال.
– رزمندگان کمتر از شش ماه ماسبق حضور داوطلبانه در جبهه، به مدل مدت حضور داوطلبانه در جبهه.
– معیار مدت خدمت ضرورت
– داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول آیین بندی بر آنها غیرلازم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و ضبط اموال شده که به نحوی از وجه و کمک دولت کاربرد می کنند، نهادهای نهضت بلبشو اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تذکره ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت مشغولیت داشته اند به مقیاس مدت خدمت غیر رسمی آنها.

آگهی استخدام سازمان بیمه سلامت

تذکر۱ : ملاک عمل برای برآورد وقایع خدای نامه تایید آرامش از تدریس و کارت پایان خدمت، زمان انجام تجربه مشترک عمومیت دادن و (۱۵/۰۴/۱۳۹۷ ) می باشد.
تذکر۲ : بر اساس ماده (۴۳) آذین راندن خدمات کشوری به وسیله اندام های اجرایی اجازت داده شده است تا در صورتی که در آیین نامه ها و نظم قبلی مورد عمل خود، شرایطی عالوه بر رخت فوق الذکر را داشته باشند به نشانی دستگاه برگزیده خود اعالم نمایند. تذکرات و تجهیزات مختص هر یک از دستگاه های اجرایی در بخش بی اساس به آن دستگاه ذکر شده است.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

Image result for ‫بانک کشاورزی‬‎

مصاحبه گزینشی برای استخدام در بانک کشاورزی

بانک کشاورزی هرچند یک بار مصاحبه ای را به عنوان مصاحبه ی گزینشی در نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *