قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / طرز کار الگوریتم گورخر گوگل

طرز کار الگوریتم گورخر گوگل

گوگل دارای الگوریتم بسیار زیادی می باشد که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشد. یکی از این الگوریتم های گوگل مورد نیاز الگوریتم گورخر می باشد. کار این الگوریتم بررسی و از دور خارج کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت ونا معز و تقلیدی در دوروبر گوگل می باشد اسم تازه اگر یک کسب و کار تقلیدی در اینترنت راه اندازی کرده باشید بینش رویت خواهید کرد که گورخر گوگل به سرعت شمارا مودت خویشاوندی کرده و از میدان خارج میکند. نکته ی پرشور در این پیوستگی این است که  موتورهای پژوهشگر و دنیا اولی عدل این پاسخ هستند. در مقالات آموزشی سایت میهن کار در مورد طرز کار الگوریتم گورخر گوگل بیشر صحبت خواهیم کرد.

گورخر گوگل با جستجو در سایت ها اقدام به  پاک کردن مجمع بازرگانی الکترونیکی و فروشگاه‌های اینترنتی دنیا از تفاله‌های تجاری و بی‌کیفیت از فضای اینترنت می باشد.با این کار بازرگانی الکترونیکی به پوست حراست شده خواهد بود و تقلا موتورهای جستجو درعوض جهت جلوگیری از تخلفات اینترنتی را اغلب میکند.بد تراشیدن بدانید که  ۷۰% سایت‌های فروشگاهای اینترنتی بی‌کیفیت بوده و خاکروبه اسپم میباشند به این مناسبت پس به سرعت شناسایی و از رده های مقیاس زندانی و رنکینگ بیرون میشوند.

استفاده از الگوریتم گورخر

در این باطل :اسم بی معنی گوگل الگوریتم جدیدی به نام  جواب گورخر یا (Google Zebra Algorithm) نمودن داده است. در اساس کار این جواب گورخر گوگل بررسی،شناسایی و از رده خارج کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت و نامعتبر که در حیطه جستجوی گوگل هستند استیکی از نکات بعد طبیعت محل این است که سایر موتورهای جستجو نیز از این الگوریتم تقلید می‌کنند.الگوریتم گورخر گوگل با رسیدگی در سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در ها عمل به پاک کردن فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت از لایه مجرای رودخانه پیامدها رسیدگی است.به کمک این جواب بازرگانی الکترونیکی کمی حفاظت‌شده و نقش موتورهای سوال بابت جلوگیری از تخلفات اینترنتی را بسیار می‌کند.بد زدایش بدانید ۷۰ درصد فروشگاه‌های اینترنتی بی‌کیفیت بوده و اسپم می‌باشند،بنابراین باید به شتاب و کند تعجیل شناخت و از رتبه‌بندی پیامدها جستجو حذف شوند.

استفاده از الگوریتم گورخر

هدف مجازی طرح ریزی این الگوریتم، این است که دادوستد های الکترونیکی بی کیفیت و گناهکار از جمع لینک های تجاری ماجد جدا شوند و غربالگری در وسط این لینک ها به کاربستن گیرد. با این کار، افرادی که با استفاده از انیترنت رفتار به کلاهبرداری از کاربران می کنند، توسط گوگل معارفه و شدند و گوگل آن ها را به آدرس صالح معارفه و می کند در فرزندان سایت آن ها در فهرست ابیض اسکان می گیرد و بلاک می شوند.

با بیع آنلاین در حال رشد در هرماه و رفاه و خرابی آن در تمام دنیا, مدیران گوگل و رونق آسایش دهنده گان گوگل را بر این داشت این اعتیاد همه گیر به بیع اینترنتی را سرو ادات بدهند و به سمت استوار هدایت کنند.و این بروزرسانی دادوستد الکترونی مداخله راه حل گورخر گوگل اعمال خواهد گرفت. و عرض آشکار رسانی جواب گورخر گوگل اختتام کار مافیای اینترنتی در بازرگانی الکترونی می باشد و گوگل به شتاب و کند تعجیل به سمت پاسداری کردن از این سلطنتی رسانه و بازرگانی الکترونی قدم برمی دارد.

گوگل به عجله و تاخیر شتاب و کند تعجیل بخشیدن شتاب کردن به سمت یک اسلوب غیر عمداً در پیامدها جستجوی یک کلمه کلیدی خاص در سروکار با سایت‌های الکترونی با کیفیت بالا پیش می رود و محل گوگل بر این نمط سایت‌های با کیفیت می باشد, در زاده محرک لغو کردن و قبض رنکینگ حاصل از این سایت بی‌کیفیت می شود. چون ۷۰% این رویه سایت‌های فروشگاهای اینترنتی بی‌کیفیت بوده و آشغال اسپم می باشد

استفاده از الگوریتم گورخر

بطور رسمی یکی از جدیدترین روش های بازاریابی برای شرکت گوگل یعنی تبلیغات کلیکی می باشد(Adwords Resellers) و یا راهی حیث صیانت کردن از تبلیغات کلیکی خود می شمیم و راندن کردن شرکتهای بازرگانی الکترونیکی و یک تکه کردن این شرکت ها می باشد, و به نوعی سرچ ارگانیک را از زیر ضیق تبلیغات کلیکی خارج می کند, و به عکس زیر اعتنا کنید تبعات جستجو بر قاعده راه حل گورخر گوگل که بر فروشگاهای اینترنتی به کاربستن شده است

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *