قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / قوانین سرچ گوگل

قوانین سرچ گوگل

قبل از اینکه در موتور جستجو گوگل شروع به سرچ کردن و جستجو برای مطلب مورد نظر خود بپردازید باید حتما مواردی را در نظر داشته باشید که به نتیجه های بهتری دست پیدا کنید و به مطلبی که قصد دارید در مورد آن مطالعه کنید دست پیدا کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم در مورد قوانین سرچ گوگل بیشتر با شما صحبت کنیم.

از خط فاصله استفاده کنید

یکی از مقالات آموزشی که ممکن است تا به حال با کاربرد خط فاصله در سرچ خبر نداشتید، اما بدونید یکی از اساسی ترین و هوشمندانه ترین روش ها در جستجو به کاربردن خط فاصله است! میگید چه طور؟ فکر کنید به دنبال لباس مردانه هستید ولی پیامدها بدست آمده اکثرا لباس زنانه است! خوب اینجاست که دست به پایین خط فاصله میشیم! فقط کافیه بعد از تایپ لباس پسرانه در گوگل بنویسید ” –زنانه ” ، با این کار همه نتایجی که کلمه زنانه داشته باشند حذف خواهند شد!

قوانین گوگل
جستجوی عبارات کامل

استفاده از نشان‌های نقل‌قول می‌تواند در سرچ خیلی کارآمد باشد. فرض کنید عبارتی را بدون به کار گیری نقل‌قول جستجو کرده‌اید. در این چنین حالتی نتایجی را نظاره خواهید کرد که کلمات بند جستجو شده به‌صورت نامنظم در آن دیده می‌شود.
این در شکلی است که مصرف از نقل‌قول به شما کمک خواهد کرد تا نتایجی را به دست آورید که جمله مدنظرتان به‌صورت مرتب و پشت سر هم در نوشته یا مطلب لحاظ شده وجود داشته باشد. یقیناً وضعیت اول راجع به زمانی مناسب است که شما از صحت عبارت مدنظرتان اعتماد نداشته باشید.

سرچ گوگل
جستجو در درون وب‌سایت‌ها

حتما برایتان اتفاق افتاده که بخش جالبی را در یک وب‌سایت بخوانید و بخواهید محتوایی متصل با آن بیابید، دوباره آن را بخوانید یا مقاله را به اشتراک بگذارید. ساده‌ترین روش برای یافتن دانسته ها مدنظرتان، سرچ در آن وب‌سایت خواهد بود. برای اجرا این کار کافی است که عنوان سایت را نوشته و سپس اصطلاح کلیدی از مقاله مدنظرتان را جستجو کنید.

قوانین گوگل
شما با عمل به مفاهیم بالا وارد دنیای جدیدی از اینترنت خواهید شد و خواهید توانست به طور رایگان از خدماتی استفاده کنید که لیکن در بعضی وبسایت های نامدار در ازای مبلغی عرضه داده میشود به اشتیاق رهایی داده ها و مجانی بودن آن چون بدترین چیز در این دوره بی منتها کردن مفروضات و ماخذها می باشد و انتهایی سفارش ای میتوانم بکنم این است که اگر در وضعیت سفارش خاصی بازجست میکنیم زود باچند سرچ بی حوصله نشوید بلکه با دگرگونی در بند سرچ هر ثانیه ممکن است به نتیجه قبول برسید که اینترنت وسیع تر ازآن طور که بشود پنداشت کرد و هرساعت میلیون ها و حتی هزار ها سایت و فروم و وبلاگ آپدیت میشود و مطالب امروزی در گفتگوها گوناگون در آن ایجاد میشود حتماً سرچ در گوگل و پیوستن به چیزهای جدید گاهی اوقات انقدر لذت بخش میشود که تبدیل به عادت هم خواهد شد !

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *