قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / تبلیغات گوگل با استفاده از Youtube Red

تبلیغات گوگل با استفاده از Youtube Red

همانطور که می دانید یوتیوب یک شبکه اجتماعی اشتراک فیلم و کلیپ است که نمونه مشابه ایرانی آن نیز آپارات است. گوگل کمپانی بزرگ نام آشنا اما از سرویس Youtube Red برای تبلیغات استفاده می کند! به نظر شما این کار توسط گوگل به چه صورت انجام می پذیرد؟ در مقالات آموزشی امروز میهن کار می توانید درباره تبلیغات گوگل با استفاده از Youtube Red بیشتر بخوانید.

اوایل این هفته، گزارشی نشر اشاعه شده بود قصه گو بر اینکه شرکت گوگل احتمالا در سرویس اختصاص ‌‌Youtube Red تبلیغات ارائه دهد و به عرضه بگذارد. پلتفرم Youtube Red‌ جزو سرویس‌های مختص کردن گوگل منظور می‌شود که به کاربران این سروس فعالیت ها بدون تبلیغات نمایش می‌دهد. گوگل دو سال پیش «یوتیوب رد» (YouTube Red) را آشنا کردن کرد، سرویس ویدیو امروزی که به ازای ۹٫۹۹ دلار در ماه ویدیوهای کاملا عاری و با تبلیغات نمودن می‌دهد.

تبلیغات گوگل با استفاده از Youtube Red

پیش از اشاعت خبر نمودن تبلیغات در سروس Youtube Red، این سرو نه بی زن لخت از بود، بلکه به کاربران این امکان را می‌دهد که ویدیوها و آهنگ‌ها را با دستگاه‌های موبایل‌شان توشه کنند تا بتوانند آنها را آفلاین ببینند. افزون بر این، اثنا مصرف از دیگر برنامه‌ها، ویدیو در پس‌زمینه پخش خواهد شد. هزینه‌ی ۹٫۹۹ دلاری مشتمل استفاده‌ی بلاعوض :صفت بی مزد از سرویس خنیا گوگل پلی هم می‌شود که یک فرق برتری به آمار می‌رود چون سرویس‌های خنیا طبق معمول به خلوت ۹٫۹۹ دلار در ماه هزینه‌ دارند. بازهم کسانی که حیث اشتراک سرو رامش گوگل پلی ثبت‌نام می‌کنند، عقبا بی نوا ندارند که حیث استفاده از «یوتیوب رد» مبلغی بپردازند.

غول دنیای اینترنت (شرکت گوگل) در قصد جدید خود می‌خواهد از آبگین سرو و پلتفرم Youtube Red که یک سرو خاص درعوض جهت کاربران VIP منظور می‌شود، عمل به تبلیغات کند. این مایه می‌تواند بعد‌ها بابت شرکت گوگل زیان ‌آور باشد و به همین علت کثرت از کاربران Premium (ویژه) خود را از دست بدهد. شکایت اول راجع ترویج هوشیاری در سرو Youtube Red از طرف گروه کوچکی به نام Peeved که از کاربران ویژه و VIP سرو Youtube Red قلمداد می‌شوند، رخ گرفت. این گروه در شبکه همگانی معاشرتی و انفرادی Reddit از اراده باب گوگل بیان نارضایی کردند. در مقابل، یک مباشر از شرکت یوتیوب به تاپیک ابداع شده میانجیگری ملت Peeved در شبکه اجتماعی Reddit پتواز داده و برملا کرده است که آگهی‌های مورد بحث در یک فرمت دیگری به عنوان تبلیغات چاپ شده به ارائه گذاشته شده‌اند که این نوع از تبلیغات اذن انتشار در این سرویس و پلتفرم را دارند.

تبلیغات گوگل با استفاده از Youtube Red

ازنظر بستگی شما با یوتیوب متشکریم من قطعا می توانم وحشت شما را درک کنم، زیرا عضویت در سرویس یوتیوب رد (Youtube Red) یک تجربه اختصاص و مستور فقیر از هرگونه پاشیدن را در یوتیوب برای کاربر پرداخته می‌کند. من این مایه را برای شما فاحش می کنم.

با سروس یوتیوب قرمز، شما نباید آگهی‌های تبلیغاتی iBanner، آگهی‌های تصویری، آگهی‌های رولی و آگهی‌هایی که را قبل از شروع ویدیو (معمولا ۳۰ ثانیه‌ای هستند و بعد از ۵ نفس Skip می‌شوند) پخش می‌شوند را بینایی دیدار کنید. این محتوی تبلیغات قبل و طول یک ویدیو، و علاوه براین تبلیغات بنر، تبلیغات رسیدگی و تبلیغات پرونده ویدئویی نیز است. جان نثار از تبلیغات نیستی دارند که مداخله موجد و ایجاد‌کننده ویدیو و یا محتوای رسانه‌ای عرضه می‌شوند که وساطت YouTube کنترل نمی‌شوند. ویدیوهای لخت از هرگونه نشر در همه دستگاهها و اسلوب عاملهایی که با احصا YouTube متقارن تناظر هستند، از تمام تلویزیونهای ذکی / کنسولهای نیرنگ و جدی و برنامههای YouTube، YouTube Music، YouTube Gaming و YouTube Kids، نیستی دارند و کاربران می‌توانند این ویدیو‌ها را عاری و با داشتن تبلیغی آگاهی کنند. فرمت تبلیغاتی print ad جزو فرمت‌های تبلیغاتی هستند که شفاعت سرویس Youtube Red تقویت نمی‌شوند.

تبلیغات گوگل با استفاده از Youtube Red

پس از عرضه جزییات از طرف وکیل تقویت مشتری، گوگل و Youtube Red به این بازتاب واکنش‌هایی را نشان‌ دادند. گوگل به هویدایی و پوشیدگی در جزئیات عضویت خود اختصار کرده است که این اطلاعات کاملا روا نیست، بلکه یک سوء فهم در این شرکت است. در واقع، هیچ تبلیغی نباید در YouTube Red عیان شود. یک مستمع از تیم پشتیبانی YouTube و Google Play با کاربر Reddit یعنی مارک لیدرباخ (کسی که از باب اولین بار عوض جانشین محافظت برجیس را به اشتراک گذاشته است) سروکار غمگین است تا سو فهم خلق شده را ناپدید کرده و اعتراف کند جانشین تقویت برجیس Youtube مفروضات و مجهولات ناراستی را عرضه داده است.

بلافاصله پس از سروکار بیننده :اسم تماشاگر تیم تایید YouTube و Google Play با لیدرباخ، این کاربر تاپیک خود را با گفته‌های نظاره گر بینا به رور رسانی کرد:

کلان تیم محافظت YouTube و Google Play می‌گوید: به من خبر داده شد که یک عضو از تیم ما اطلاعاتی را راجع ویژگی‌های YouTube Red و تبلیغاتی که ____________تدارک عرضه دارند را به شما نمودن داده است. اعضای YouTube Red باید هیچ تبلیغی را نظر نکنند و تصویری که نشان دادن کرده‌اید یک خبر را علامت می دهد که باید با سرو Youtube Red کاملا بالا شود. من صداقت آمیز درعوض جهت سوء فهم آینده و سابق پوزش خواهی می کنم. خبر خوب این است که مهندسان ما بر این باورند که مایه حقیقی را مودت خویشاوندی کرده اند و به زودی مشکل منتفی از میان رفته خواهد شد. اگر شما باز هم اشاعت یا تبلیغاتی را در این سرویس نظاره کردید لطفا ما را در شیوع بگذارید تا در سریعترین هوا بخار ممکن علاقه به مسدود‌سازی شیوع یا تبلیغات بعد طبیعت نظر مبادرت کنیم. مسلماً مهندسان شرکت گوگل و Youtube Red این مبحث بابت بوجود آمده را در اسرع وقت حل می‌کنند.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *