قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / کار در خارج از کشور / پنج شغل برتر حوزه IT در دنیا

پنج شغل برتر حوزه IT در دنیا

در قرن اخیر بسیار از روش ها و نحوه زندگی دستخوش تغییر شده، تکنولوژی تاثیر بسیار بسزایی در این مورد داشته و باعث شده تا بسیاری از روش ها و روندهای گذشته تغییر ، منسوخ و یا روش های جدیدی بوجود آیند.بسیاری از شغل های که گذشته وجود داشته اند ، امروزه به تاریخ پیوسته و دیگر نشانی از آن ها نیست و شغل های جدیدی را نیز در طول زمان و براساس نیاز جامعه بوجود آمده است.

شغل های برتر در حوزه IT
شغل های برتر در حوزه IT

امروز قصد داریم تا ده شغل پردرآمد را در حوزه IT را که بسیار پرطرفدار و پردرآمد می باشند را برای شما بیان کنیم، تا از نزدیک با آنها آشنا شوید.همانطور که بسیار ی از شما مطلع هستید این حوزه بسیالر تخصصی بوده و نیاز به دانش و سطح فنی بسیار بالایی دارد، همین موضوع باعث شده تا کارآفرینان بسیاری این حوزه را برای فعالیت خود انتخاب کنند.تا جایی که بسیاری از شرکت ها به استخدام نیروی متخصص در این حوزه می پردازند.در ادامه پنج شغل برتر حوزه IT در دنیا در این حوزه را برای شما بیان می کنیم. پس با این بخش کار در خارج از کشور همراه باشید.

متخصص برنامه ریزی شرکت یا ERP

شغل های برتر در حوزه IT
شغل های برتر در حوزه IT

صاحبان این شغل با رشد ۵ درصدی حقوق به صورت سالانه بیشترین میزان درآمد را در حوزه ITدارا می باشند،چون افرادی که متصدی این پست می باشند هم فرآیند تجاری و هم ابزارهای نرم افزاری که باعث تسهیل در فرآیند کسب و کار می شود را تسهیل می کنند. متخصصان این شغل در واقع مدیریت یک تجارت را در دست دارند و به خوبی می دانند که تکنولوژی چطور می توانند، یک کار را هدایت می کنند. به همین دلیل هم شرکت ها و کافرمایان حاضرند بیشترین حقوق و مزایای را برای این شغل فراهم آورند.

متخصص رایانش ابری

با توجه به نیاز شرکت ها، حرکت سیستم های تجاری و سرمایه گذاری به سمت استفاده از سیستم های رایاش ابری به مهم ترین اولویت برای اقتصاد کشورهای توسعه یافته و پیشرفته از جمله آمریکا بدل گردیده است. همچنان  که در این بخش بسیاری از زیرساخت ها و سرمایه گذاری ها وارد شده است با این اوصاف برای این شغل فرصت های بسیار زیادی بوجود آمده است.

شغل های برتر در حوزه IT
شغل های برتر در حوزه IT

متخصص طراحی و توسعه وب

ورورد به بازار دیجیتال باعث شده تا بسیاری از شرکت ها در این حوزه سرمایه گذاری بسیار خوبی را داشته باشند و برای همین نیاز به طراحان و توسعه دهندگان وجود دارد،برای فعالیت در این شغل نیاز به سوابق بسیار زیاد نبوده، بلکه دانش فنی و اشراف کامل به مسایل تکنیکی بسیار مهم می باشد.

متخصص شبکه

شغل های برتر در حوزه IT
شغل های برتر در حوزه IT

براساس آمار سال جدید ، میزان تقاضای برای جذب متخصصان در این شغل نسبت به سال قبل در حدود ۳۷ درصد رشد داشته و پیش بینی می شود این فرآیند امسال نیز ادامه داشته باشد.می توان گفت تقاضا برای مهندسان شبکه بسیار زیاد بوده و در بسیار از شرکت ها این شغل دارای جایگاه بسیار مناسبی می باشد.

مدیریت دیتا سنتر

همانطور که پیش تر گفتیم بسیاری از شرکت ها به سمت استفاده از سیستم های خصوصی رایانش ابری تمایل پیاده کرده اند،برای همین به افرادی نیاز دارند که بتوانند دیتا سنترها را مدیریت کرده و تنظیمات این منابع را پشتیبانی کنند.در این میان ارائه دهندگان سرویس های کلاد هم به افرادی توانا برای مدیریت دیتا سنتر های خودشان نیاز دارند و این خود موجب شده تا دریافتی این شغل در سال جاری در حدود ۴ درصد افزایش پیدا کند.

درباره ی پندار افشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *