قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / آگهی استخدام / آگهی استخدام پلیس فتا

آگهی استخدام پلیس فتا

با شروع فصل جدید کار دولت دوازدهم ، اخبار استخدام های جدید در ارگان های جدید به گوش می رسد. پس از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، فاز جدیدی از آگهی استخدام برای ارگان ها و دستگاه ها کلید خورده است .  پلیس فتا یکی از این ارگان ها که اخیر برای جذب نیروی انسانی متخصص ، مومن و نخبه آگهی استخدام داده است. شرایط کار در این سازمان به صورت پنج ساله در  مقطع افسری بوده و از طریق آزمون اولیه و برگزاری مراحل دیگر شامل مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی می باشد. در ادامه آگهی استخدام پلیس فتا را به همراه شما بررسی خواهیم کرد.

 اخبار استخدام پلیس فتا
اخبار استخدام پلیس فتا

افراد داوطلب باید دارای مدرک فوق لیسانس و دکتری از دانشگاه های دولتی یا دانشگاه آزاد اسلامی باشند و حداکثر سن برای این افراد در مقطع فوق لیسانس ۲۴ و دکتری ۲۶ تعیین گردیده است. رشته های مورد نظر برای  استخدام در پلیس فتا عبارتند از : مهندس برق، مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر و حداقل معدل مورد قبول ۱۴ می باشد.

افراد باید دارای شرایط روحی و جسمی مناسب بوده ، قد افراد نباید از ۱۷۰ سانتی متر کمتر باشد. ذکر این نکته ضروری است که تبصرهایی برای افرادی که دارای کارت پایان خدمت هستند در این استخدام قرار گرفته شده است، بدین گونه که مدت زمان ۲ سال به سن استخدامی افراد افزوده می شود. خانواده شهدا، جانبازان  استعداد های برتر و نخبگان که دارای مقام های کشوری می باشند به همراه حافظان قرآن کریم نیز ۲ سال به سن استخدامی آن ها افزوده می شود و بستگان درجه یک و دو شهدا از ۵ سال تسهیلات سنی برخوردار می باشند.

 اخبار استخدام پلیس فتا
اخبار استخدام پلیس فتا

نکات بسیار مهم دیگری در شرایط این استخدام ذکر شده است که در ادامه آنها را ذکر خواهیم کرد، داوطلبان استخدام می بایست آمادگی خدمت و حضور در سراسر کشور داشته باشند، داشتن گواهینامه رانندگی پایه دوم و سوم برای داوطلبان الزامی باشد.دوره آموزش پذیرفته شدگان شبانه روزی می باشد و مدت زمان آن تابع مقررات سازمان می باشد. نحوه آزمون ورودی ، تاریخ و محل برگزاری در زمان ثبت نام توسط مرکز گزینش و استخدام اعلام خواهد شد. افراد نباید دارای غیبت در دفترچه خدمت نظام وظیفه و معافیت پزشکی باشند.

 اخبار استخدام پلیس فتا
اخبار استخدام پلیس فتا

مدارک اولیه مورد نیاز برای ثبت نام در ازمون استخدامی پلیس فتا:

  • کپی آخرین مدرک تحصیلی
  • کپی صفحات اول تا سوم شناسنامه
  • کپی گواهینامه رانندگی پایه دو یا سه
  • چهار قطعه عکس جدید  که باید به صورت تمام رخ و در ابعاد  ۳*۴ باشد
  • کپی مدارک که مشخص کننده وضعیت خدمتی نظام وظیفه داوطلب می باشد و در صورت اتمام ۲ سال خدمت وظیف کپی کارت پایان خدمت الزامی است.
  • داوطلبان می توانند برای اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و نحوه  امتحان به مدیریت گزینش استان مربوطه مراجعه کنند.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

Image result for ‫بانک کشاورزی‬‎

مصاحبه گزینشی برای استخدام در بانک کشاورزی

بانک کشاورزی هرچند یک بار مصاحبه ای را به عنوان مصاحبه ی گزینشی در نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *