قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / آشنایی با کاربرد بک لینک

آشنایی با کاربرد بک لینک

از جمله کارهایی که باید در مورد سئو سایت خود برای ارتقای رتبه سایت در گوگل انجام دهید استفاده مناسب از بک لینک ها می باشد. بک‌لینک یعنی لینک‌هایی که یک سایت آخرت به سایت شما می‌دهد و یا شما با استراتژی‌های خاصی که ازخودگذشته از آنها را در بخش لینک بیلدینگ یک ادمین می‌توانید ببینید٬ می‌گیرید. الحال این بک‌لینک ها می‌توانند از سایت‌های چسبیده و غیرمرتبط باشند و یا نفوذ مثبتی بر روی سایتتان داشته باشند و یا حتی باعث افت رتبه آن شوند.در ادامه در مقالات آموزشی قصد داریم که شما را با یکی از مقالات به نام آشنایی با کاربرد بک لینک آشنا کنیم.

بک لینک

رابطه میان لینک‌ها (Relations)

یکی از مواردی که خیلی‌ها در آن دچار ریب می‌شوند٬ بحث رابطه‌های بین لینک‌هاست. لینک‌ها مشخصه‌ای به نام Rel دارند که می‌توانیم با آن به موتورهای جست و جو بگوییم که از Link Juice و PR juice ما چیزی از باب آن برگ ببرند یا خیر. حال ممکن است که موتورهای جست و جو میزان پایه آن عزم را به شفاعت کننده لینکی که شما به آن داده‌اید نقصان دهند٬ اما از پیج‌رنک شما چیزی فقره سبب آن ورق سپاهی باشند. در مورد بی ارزش حاجتمند نیست که حتما در لینک “rel=”dofollow را ذکر کنیم. خود لینک‌ها به صورت پیش‌فرض Dofollow هستند.

اخرین نکته ای که در بک لینک باید به ان استعاره کرد درصد خوب بودن بک لینک میباشد. هر بک لینکی نمیتواند سودبخش باشد بلکه باید بک لینک باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا به عنوان یک بک لینک خوب متمایز شود.به تعبیر ساده سایت هایی که دارای محتوای قوی باشند یعنی سایت دارای مضامین ویژه و عام یگانه و خاص نکهت امید هم سایت هایی که دارای دیدار مجدد بلندی میباشد.

بک لینک

توجه داشته باشید که بک لینک باید به یک کلمه ی خاص در سایت شما که میخواید بر سئو ان کار کنید کنایه کند در اختیار کلمه دقت کنید چون عازم قاصد برای اعاده بک لینک نمی باشد. در نقشه کشی سایت آفریدن مفاهیم محتواها امروزین آلامد و سودبخش کاربران را  به ایستادگی باز دادن لینک های شما در سایر وبلاگ ها و وب سایت ها می کند در این امتداد می توانید از شبکه های مدنی جمعی درعوض جهت بک لینک بیلدینگ مصدوم استعمال کنید.

مفهوم بک لینک

لینک شدن کلمات

لینک شدن کلمه مهم کلیدی سایت

مثلا اگر سایت در حال سئو هست، در همه جا به کلمه سئو لینک میشود، این لینک غیره غریزی و بد انتساب آزادی میگردد، زیرا کاربران حسب معمول این چنین کاری نمیکنند مگر اینکه پولی دریافت کرده باشند. لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت: این هم یکی از مواردیست که باعث میشود بک لینک به بک لینک بد مستحیل مسخ شود، چون کمتر مافوق سایتی بسیجیده میشود لینک کسی را در طولانی صفحات سایت خود تحکیم دهد مگر اینکه پولی قبض کرده باشد.

لینک شدن فیش مجازی سایت

اگر همه به توشه آهنگ فرعی شما لینک بدهند و به مضامین سایت شما لینک ندهند جای نگرانیست، برای اینکه این وضعیت هم دلیل میشود بک لینک به بک لینک بد استحاله شود.

اگر به این فکر هستید که با فروش بک لینک در سایتهای با پیج رنک اوج میتوانید توانایی دامین و سایت خود را اضافه داده و مقیاس بهتری را بگیرید، سخت در اشتباهید! چون گوگل و دیگر موتورهای سوال جراتمند به آسایش سایتهایی که جهت کسب رتبه بهتر در جستجو عمل به معامله لینک میکنند را آشنایی نموده و از رتبه آنها میکاهد. مسلماً درخور ذکر است اگر مایلید در یک سایت تبلیغات متنی بدهید، با Nofollow سازی لینک میتوانید دیگران نگران بوجود عزیمت کردن مشکلی برای سایت خود نباشید.

بساکه استعلام کنید که اگر بک لینک را فروش نکنیم پس به چه نحو میتوانیم به سایت خود بک لینک دریافت کنیم و به این آیینه توانگری سایت خود را افزودن داده و میزان پایه بالاتری را کسب کنیم؟ مواخذه و پاسخ اینست که شما باید بک لینکها را به صورت طبیعی گرفتن کنید؛ یعنی مفاهیم محتواها امروزین آلامد و کاربردی خلقت کنید تا کاربران در سایتها و وبلاگهای خود لینکهای شما را استواری دهند. همچنان از شبکه های مدنی جمعی میتوانید به خاطر یک لینک بیلدینگ عیبناک کاربرد کنید.

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *