قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / ماجرای فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل چیست؟

ماجرای فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل چیست؟

گوگل و فیس بوک همانطور که می دانید دو کمپانی بسیار بزرگ دنیای مجازی هستند که سرمایه هر یک از آنها شاید برای برخی از ما حتی قابل محاسبه نباشد! همین سرمایه نیز البته برای آنها دردسرهایی داشته است. ما امروز می خواهیم درباره موضوع فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل با شما صحبت کنیم؛ مقالات آمورشی ما را دنبال کنید.

بنابر گزارش یکی از اعضای مجلس اروپا، دو کمپانی گوگل و فیسبوک در نیرو یاور زمانی ۲۰۱۳ الی ۲۰۱۵، از آهار مالیاتی کبیر و نابالغ رسا بر ۵٫۴ هزارمیلیون یورو (۶٫۴۲ هزارمیلیون دلار) سر باز زده اند. در مستندات ساخته شده از سوی وی که به زودی همگانی کمونیستی می شوند، زبان شده این دو کمپانی بخش اضافی از سود خود را مقروض نرخ کم باج ها در کشورهایی اخت لوکزامبورگ و ایرلند هستند و دائماً باژ هرسال شان کسر می شود؛ اما با این حال هم ارتشا های خود را به تصفیه پرداخت نمی کنند.

ماجرای فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل چیست؟

پاول تانگ، عضو هلندی پارلمان غرب از آن جهت دست به آماده این اعلامیه زده که به زودی جایگیری است اسلوب مالیاتی جدیدی در دریا افرنگ راه اندازی شود و رغبت می رود تا واقعیت یابی آن، انجمن غرب و اعضایش با مانع ها دیپلماتیک مختلفی متقابل شوند. علاوه بر این، تبلیغ اشتراکی مستندات تنها یک روز قبل از سفر وزرای مالی سندیکا غرب به استونی رخ می گیرد؛ یعنی دقیقاً پیش از ابتدا مذاکراتی دو صوم امساک حیث بررسی در دستگاه مالیاتی و نیز حالت و چندی به هدف خوردن نوبت های اروپایی با شرکت های غول اینترنت مانوس گوگل و فیسبوک درعوض جهت قبض عوارض بیشتر.

آقای تانگ در بخشی از آگهی خود دعوی شده که گوگل مجرد و متاهل ۰٫۸۲ درصد از نفع و ضرر هرسال خود را به نشانی رشوه جزیه به انجمن غرب می پردازد، آن هم در تفهیم که عوارض گوگل در فدایی دومین از نقاط جهان، با ۹ درصد از درآمدش وفق می کند. به همین صورت، ساو های پرداختی فیسبوک به طالع های اروپایی، ۰٫۱ درصد درآمدش بوده است و همین رقم در فداکار طالع های خارجی به ۳۴ درصد می رسد.

ماجرای فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل چیست؟

در حال مهیا یک چند است که اتحادیه فرانسه در پی بازنگری در اسلوب مالیاتی کمپانی های تکنولوژی گوژ بالاآمده نامی و پیشتر به اعضای خود تضییق میدان جولان تا هیچ قراردادی با شرکت هایی که ممکن است قرضه داشته باشند به تصویب در نیاورند. اعضای اتحادیه فرانسه هم یک چند است که انتساب به جهاز های مالیاتی مد تازه و سیستمی که تحت آدرس «ساندویچ هلندی» مشخص و ناپیدا می شود رویکردی نه کثیر جدی در پیش نژند اند؛ اما آرزو می رود با به جاآوری مذاکرات ابداعی و استعمال از گزارش آقای تانگ به آدرس سند عهدشکنی گوگل و فیسبوک، گام های جدی تری درخصوص راه اندازی یک سیستم امروزی برداشته شود.

ماجرای فرار مالیاتی فیس بوک و گوگل چیست؟

اکنون باتوجه به این‌که گوشی‌های پیکسل به شکل سخت‌افزاری توان پخش اینگونه ویدیوهایی را ندارند، این غول جستجوی اینترنتی دست به‌کار شده و امکان مصرف از این بسیج در وب‌سایت یوتیوب را به‌صورت نرم‌افزاری به پرچمداران سال دیرین خود نقصان کرده است. اطلاعیه علناً گوگل درباره این قابلیت اقتدار به شرح زیر است:

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *