قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / آگهی استخدام / ایجاد ۳۰۰ هزار شغل در حوزه ی سلامت

ایجاد ۳۰۰ هزار شغل در حوزه ی سلامت

وزارت بهداشت به تازگی از خبرهای خوبی رونمایی کرد که ممکن است برای افرادی که در حوزه سلامت مشغول به کار هستند یا اینکه قصد به کار را دارند بسیار مناسب باشد. آقاجانی در همایش کارگزاران نظام سلامت؛ برنامه ریزی برای ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در حوزه سلام ترئیس دانشگاه شهید بهشتی: با اجرای نقشه راه درمان تا سال ۱۴۰۴، بیش از ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در حوزه سلامت ایجاد می‌شود. در ادامه در مورد آگهی استخدام مربوط به ایجاد ۳۰۰ هزار شغل در حوزه ی سلامت  بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Image result for ‫وزارت بهداشت‬‎
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، دکتر محمد آقاجانی در همایش بزرگ کارگزاران نظام سلامت افزود: تدوین و اجرای برنامه هفتگانه درمان، پروژه‌های زیرساخت درمان و تحولات بنیادین در این حوزه اقدامات مهم درمانی در ۴ سال اخیر بوده است.
معاون سابق درمان وزارت بهداشت افزود: همچنین نوسازی ناوگان بیمارستانی با اختصاص ۷۰ هزار ناوگان تجهیزات پزشکی از جمله این اقدامات بوده است.
وی با بیان اینکه ۲۵ هزار بیمار از خطرات سکته‌های قلبی و مغزی نجات یافتند ادامه داد: پوشش ۸۵ درصدی هزینه‌های درمان، تجهز مراکز درمان ناباروری و مراکز سرطان شامل احداث ۱۰۳ مرکز، حمایت از بیماران صعب العلاج از جمله این اقدامات بوده است.

Image result for ‫وزارت بهداشت‬‎
آقاجانی گفت: ۲۴۸ استاندارد در ۹۰۰ بیمارستان کشور اجرا و کنترل کیفی انجام شد و امروز تمام موسسات دولتی و غیردولتی شامل بیش از ۲۰۰ هزار مرکز؛ دارای اطلاعات برخط هستند.
وی با تاکید بر توانمندسازی مدیران بیمارستان‌ها به دوره مدون مدیران اشاره کرد و گفت: ۲۰۰ راهنمای بالینی به منظور کنترل هزینه‌های درمانی عملیاتی شد.
رئیس بیمارستان شهید بهشتی گفت: ۳۰۰ هزار فرصت شغلی جدید با اجرای طرح تحول و نقشه راه درمان تا ۱۴۰۴ در حوزه سلامت ایجاد می‌شود.

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اخبار استخدام پلیس فتا

آگهی استخدام پلیس فتا

با شروع فصل جدید کار دولت دوازدهم ، اخبار استخدام های جدید در ارگان های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *