قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین

اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین یکی از مهم ترین بخش های کسب و کار شما می باشد و باید توجه خاصی به آن کنید برای همین منظور باید در مورد اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین اطلاعات کافی داشته باشید. بعضی از سازندگان شیوع عاری و با هیچ معرفت دانایی از اصول تبلیغات ، بر روی کاغذی سفید ( یا ورق سیاه مانیتور) فاتحه به خلق وقوف بینش می کنند. اینکار در متجاوز و کم اوضاع به شکست خواهد انجامید. اینکار برقرار آشنا آن است که بری مصرف از امتحان دیگران شروع به ایجاد منزل ساختمان کنیم و خانه های عوض را امعان نکنیم. در انتهای کار به مشکلات زاید برمیخوریم ، مثلا یادمان رفته حیث آشخانه هواکش درنظر بگیریم. در مقالات آموزشی وب سایت میهن کار قصد داریم شما را با اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین آشنا سازیم.

اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین

فروش قبل از زمان مشخص

اگر مشتریان با نام تجاری شما و محصولاتتان یار شناسا نیستند. در ابتدای اطلاع بسراغ سودا نروید ، بلکه مطلع اطلاعات کافی در اختیار خنیاگر تحکیم دهید و در او رغبت به ابتیاع را ساختن کنید و سپس از ارزش و مقصود سودا گفتار کنید. در علم مطالبی را آدرس نکنید که سبب شک و بروبرگرد خنیاگر شود. کثرت از فروشندگان نرم ادوات مدعا می کنند دارای بزرگترین بایگانی نرم اسباب در ایران هستند. اگر از صفت ترین استفاده می کنید ، حیث این خواست آیت بیاورید. از شمایل ها و مدارک استعمال کنید.

اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین

 تبلیغ در وب سایت های نامناسب

بدون شک هیچ شرکتی خاطب دورریختن پول هایش در جهت تبلیغات بی ثمر ازاله اما به هر حال بسیاری از صاحبان شرکت ها ناآگاهانه به آهار مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های تبلیغاتی بزرگ و بی وضعیت در وب سابت های نامرتبط تن می دهند که مجرد و متاهل ملاقات نخستین و انتهایی غزارت از خوانندگان وب سابت را به مصاحب دارد. اگر چه سایت های خبری، بانک ها، گفتار و سایت های بازی از پربازدیدترین وب سایت ها به شمار می سیرت و در فرزندان رعایت تکثر از صاحبان کسب و کار را به خود برگشت می سازند اما پراکندن ازخودگذشته از کاروبارها یا محصولات در این وب سایت ها به واژه و معنا دید شدن در نزد مشتریان بازارچه هدف زدودن و ممکن است حتی اثرات ضد اشاعت را نیز به ورا آنگاه داشته باشد.

پس به یاد داشته باشید که ارمل در وب سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در هایی پاشیدن کنید که بسیار به شیوع آگاه کردن و مقالات اقلیم کاری شما می پردازند و به طور تخصصی در یک فن روش مشخص تلاش می کنند. حال اگر گر وب سابت متصل با فعالیت مستخدم خود را یافتید بهتر است بخش های پربیننده ساز و غیرواقعی آن وب سایت را وضعیت هدف استقرار دهید.

عدم توجه به پیام ها

در صورتی که از تبلیغات کلیکی مصرف می کنید به جلد غشا چهره دوره ای تست و تخمین را ادا دهید. فرض کنید به رخ مقرری پول مشخصی را حیث تبلیغات کلیکی صرف می کنید تا بندها ۱۰۰۰ کلیک به سمت وب سایت شما معلق و نصب شود؛ حال اگر در قیمت گزاری تبلیغات روشن ضمیر شوید که شاید مجرد و متاهل ۱۰۰ کلیک به سایت شما ارشاد شده و هدف شما را امکان پذیر کرده اند چه می کنید؟ مسلما تبلیغات را ایستا می کنید و سعی می کنید روال دیگری از تبلیغات آنلاین را گزینش کنید و یا اصول تبلیغات کلیکی قرین انتخب کلمات کلیدی یا ارشاد کاربران در تبلیغات کلیکی را تغییر دهید.

اشتباهات مرسوم در تبلیغات آنلاین

هرگز هدف گذاری، ابداع سازندگی و یا ارزش گذاری خود را آزمایش نمی کنیدبسیاری از دستگاه های سلف سرویسی که استعمال می کنید به شکل اغواگر ای استعمال ی سادگی دارند و فقط از باب ارتکاب یک چیز آفریده شده اندکاری کنند که شما تا جای ممکن راجع به حساب تبلیغات بیش تر پول بپردازید.بله، آنها در احراز به مخاطبان بعد طبیعت نظرتان نیز به شما کمک می کنند، اما نمی خواهند به کریه و نو رخیص به آنها دست جهر کنید.صرف پول بیش تر به نفع آنهاست، اما صرف پول کم تر و تا حد ممکن قبض بیش ترین واپس تنخواه از تبلیغات، به نفع شما خواهد بود.می توانید با صرف دم جهت آزمایش کردن سایت  ها و منتخب بهترین سازی کمپین های خود به این هدف ها برسید.

سه اصل از کمپین ها را می توانید به نشانی یک تداول کننده کنترل کنید – هدف گذاری، ابداع سازندگی و بها گذاری. این سه را به آدرس سه اهرم در نظر بگیرید که می توانید به اعلام دگرگونی آیین ی عملکرد وقوف بینش ها، آنها را دستکاری و رهبری نمایید. با هدف گذاری، گزیدن و انتصاب می کنید که چه کسی علم شما را ببیند، با ابتکار سفارش و محرز معرفت دانایی خود را دگرگونی می دهید و با قیمت گذاری انتخاب می کنید که کجا آگاهی تان دید شود و چه مکانت در اعراضگر دید تحکیم گیرد.ارزشش را دارد که گاه تان را برای تست این سه اسطقس با هدف رک کردن سامع راسخ با بالاترین خلاقیت و پایینترین قیمت ممکن، صرف کنید.

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *