قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / بایگانی برچسب: بازاریابی جاذبه ای

بایگانی برچسب: بازاریابی جاذبه ای

در اصل بازاریابی جاذبه ای یک روش استراتژیک به بازاریابی دیجیتال می باشد که با به کارگیری از تکنیک های بازاریابی دیجیتال اینترنتی، مانند بازاریابی محتوا، وبلاگ نویسی، رسانه های اجتماعی، بهینه سازی موتورهای جستجو و … که در  صدر آن ها محتوای مرغوب قرار دارد، سعی در به وجو اوردن دانش از برند و دیده شدن سازمان به واسطه ی مشتریان و جذب مخاطبان به طرف پیشنهادات موسسه را دارد.

بازاریابی جاذبه ای

با همراستا کردن استراتژی بازاریابی خود با نیازها و مشکلات مشتریان همیشگی، به مرور زمان مخاطبان را به طور کاملا معمولی جذب روش های عرضه شده توسط خود می کنید. مشتریانی که می توانید پس از مجذوب کردن، با استفاده از متدولوژی بازاریابی جاذبه ای، آن ها را تبدیل به مشتریان علاقه مند کرده، محصولات خود را در اختیار آن ها قرار داده و یک تجربه خرید منحصر به فرد برای او رقم بزنید.

مفهوم و استراتژی های Lead Generation

مفهوم Lead Generation

در صنعت مارکتینگ و بازاریابی روز به روز بر شرکتهایی که به دنبال استراتژی های Lead generation هستند افزوده میشود. اما منظور از Lead generation چیست؟ چرا این مفهوم در دنیای امروز اینچنین مهم است و چه نیروی محرکه ای منجر به اهمیت این موضوع در دنیای مارکتینگ نوین شده است؟ در ادامه …

توضیحات بیشتر »