قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / کاربردهای الگوریتم کبوتری

کاربردهای الگوریتم کبوتری

گوگل برای اینکه در رویه های مربوط به سئو سایت نظارت بیشتری داشته باشد از الگوریتم های مختلفی استفاده می کند یکی از این الگوریتم ها، الگوریتم کبوتری می باشد.  الگوریتم کبوتر گوگل از جمله مهمترین و اصلی ترین الگوریتم های گوگل بشمار می رود. بیشتر جستارها مطرح شده در بعد طبیعت این جواب به زمینه بستگی ولایتی و غیربومی بین صفحات اینترنتی، خوشه اسیر مطالب وب و نمایش نرم تبعات به کاربران می پردازند.

گرچه درون مایه دلبستگی محلی و تبعات جستجوی بومزاد :صفت بومی مطلب نو ای نیست و مدتهاست که گوگل این طور موضوعی را در تبعات خود تجلیل می کند اما فزون ترین و کمترین غالب اکثر و اقل کاربرد الگوریتم کبوتر بر همین زمینه بنا شده است. در ادامه این مطلب در مقالات آموزشی میهن کار قصد داریم در مورد کاربردهای الگوریتم کبوتری بیشتر صحبت کنیم.

منظور از الگوریتم کبوتری

الگوریتم کبوتر گوگل جمع بر اینکه بر یافتن نتایج بومی بهتر اطمینان مناسبی دارد، تاثیر افزون مازاد یدکی بر اضافه سرعت جزا دهی گوگل به پرس و جوهای کاربران دارد و سرعت پتواز دهی را به مدل ورجاوند و نامتناسب توجهی افزایش داده است. از نکات جالب دیگری که در چگونگی الگوریتم هستی و عدم دارد می آمادگی به پردازش موازی اطلاعات توسط کبوترهای مختلف و طبقه بنده پابند سایتهای اینترنتی در قفس های مختلف اشاره کرد، با استعمال از این جواب گوگل سایتهای قبیل و هم مبحث ملودی اصلی را به راحت شناسایی می کند.

منظور از الگوریتم کبوتری

کبوتر یا Pigeon، جواب جدیدی است که از طرف گوگل نمودن شده است و از آنجایی که بر روی جستجوی بوم زاد متمرکز می شود، هدف آن اثر تبعات سوال بر زمینه موقعیت جغرافیایی کاربر و تجارت او می باشد. تغییراتی که بر محور پاسخ کبوتر نمایش می گردد، هم در پیامدها جستجوی صفحات وب و هم بر روی سوال بر کنه نقشه گوگل تاثیرگذار خواهد بود و بزودی ناظر جابجایی های بسیاری در اشل بازداشت صفحات خواهیم بود.

البته باید به این نکته تلمیح رونق که در حال مجهز نام روشن و قانوناً و اسماً از طرف گوگل برای این الگوریتم عرضه نشده است و از آنجایی که در جدید به خاطر روابط بومزاد :صفت بومی و نزدیک از کبوتران مصرف می کردند، وب مستران نام کبوتر را فقره سبب این الگوریتم گزینش نمودند.هنوز هیچ نام مشخصی فقره سبب این پاسخ جدید از طرف گوگل آشنا کردن نشده و وبمستران نام کبوتر یا Pigen را از باب آن آزادی کرده اند. نام جواب کبوتر به این آیه غلبه شده است که در گذشته کبوترها به خاطر ارتباطات بومی و نزدیک مصرف میشدند.اطلاعات چیز در سیستم های گوناگونی اخت نقشه گوگل و Google Bussiness بابت انتخاب محل شرکت ها و تجارت های ملون چگونگی مصرف اسکان میگیرد و موقعیت جغرافیایی شما برپایه آی پی انتخاب میگردد.

 الگوریتم کبوتری

این امکان در موبایل و تبلت ها بیش کنجکاو تر انجام میپذیرد . چرا که این Device ها اکثرا دارای GPS درونی می باشد که گوگل با استفاده از آن , مکان باریک اندیش کاربر را ذایع کرده و سپس عواقب را بر زمینه مکان ملتفت آراسته کاربر پیشنهاد می دهد .لگوریتم جدید گوگل (پاسخ کبوتر گوگل) معتاد خواهر شبیه پنگوئن و پاندا نبوده و یک الگوریتم محاربه با اسپم نیست، هدف آن تاثیر نتایج چی برحسب موقعیت جغرافیایی کاربر و تجارت ها می باشد.هنوز هیچ نام مشخصی برای این الگوریتم جدید از طرف گوگل معرفی نشده و وبمستران نام کبوتر یا Pigen را برای آن قدرت و کرده اند. نام الگوریتم کبوتر به این دلیل قدرت و شده است که در دیرینه کبوترها برای پیوندها محلی و نزدیک استفاده میشدند.

گوگل افشا کرده است که الگوریتم کبوتر استعمال بهتری از توانایی های اطلاعاتی گوگل کرده و صدها مورث را در رتبه بندی نتایج رسیدگی در نظر خواهد گرفت. به ویژه استعمال از اطلاعاتی دربرگیرنده کلمات مشابه، غلط های املایی کاربران، تخمین محل و وهن آسیب از توانایی های این الگوریتم جدید خواهند بود.

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *