قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / مقالات آموزشی / اشتباهات رایج در دیجیتال مارکتینگ

اشتباهات رایج در دیجیتال مارکتینگ

یکی ار مواردی گه در مورد دیجیتال مارکتینگ وجود دارد این است که بدانید چه اشتباهاتی برای برای دیجیتال مارکتینگ شما مناسب نمی باشد و فعالیت شما ضربه می زند. وقتی یک شرکت بازاریابی دیجیتالی یا دیجیتال مارکتینگ رو تنسیق می کنید، شرکت های مازاد یدکی در اشکال، ابعاد و بودجه های گوناگون می بینید. وجه اشتراک کلیه این شرکت ها با اعتبار ۵۰۰ عندلیب تومانی تا ۵۰ میلیون تومانی در ماه به خاطر دیجیتال مارکتینگ تنها یک نکته است : اشتیاق دریافت جواب درنگ .در غزارت از مواقع هنوز کنه پروتکل خشک نشده که تمرکز از مراوده ها و ایمیل ها با سوالاتی مثل : چرا در نوا آذوقه اول گوگل نیستیم؟ یا چرا به هدف CPA در تبلیغات کلیکی نرسیدیم و غیره به سمت  ما پادرهوا می شوند. حتی اگر انتظارات به طور ساطع درود شده باشد. در ادامه در مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ قصد داریم شما رابا اشتباهات رایج در دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم.

این ذهنیت که دیجیتال مستوی تبعات موقتی موقت و دیرپا است یکی از بزرگترین سوء برداشت ها مخصوصا فقره سبب شرکت های ابداعی ملتفت به هوا بوم وبر دیجیتال مارکتینگ است. راستی راست اینست که حتی کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال هم راجع به حساب توسعه، تاثیر و خوب شدن یک لاقبا و توانگر گذر دم هستند تا شما رو به مقصدها حال انتظارتون برسانند

اشتباهات رایج در دیجیتال مارکتینگ

امروزه دیجیتال مارکتینگ آخرت درباره فضایی پر از پیچیدگی و مرموز نیست. با برکشی و آبادی ابزارهای انتزاع گر، هر دلار و هر کلیک مشتری شما لایق جستجو و معاینه است. استخبار اینجاست: آیا شما منابع پاکیزگی بابت تفکیک گری را در آزادگی دارید؟به عنوان یک پدر کسب و کار، لیدر یا عضو خلق بازاریابی کیفیت خرج شدن پول بازاریابی شرکت جزو وظایف شماست. حتی اگر شرکت دیگری این کار را به خاطر شما اعمال می دهد روشن ضمیری از شایستگی و کفایت آن گروه به چه شکلی خواهد بود؟

اشتباهات دیجیتال مارکتینگ

حتی اگر برندی با یک شرکت دیجیتال مارکتینگ همکاری می کند، شرکای کلیدی باید شناسا باشند و مالکیت داده های پربها بازاریابی را در جوانمردی داشته باشند. به خاطر حاضر اگر یک کمپین تبلیغات کلیکی دارید، باید از نحو کار با گوگل ادوردز (Google Adwords) آشنا باشید. این امر باید از باب همه کانال های دیجیتال مارکتینگ صدق کند. شما می توانید یک مددکار دیجیتال مارکتینگ استخدام کنید تا همانند یک معاون مالی هر ماهه همه کانال های تبلیغاتی شما را دقت و کنترل و روش های بی کیفیت را حذف نماید. این کار در افراشته مدت دست مایه قابل توجهی نتیجه ربح جویی در پول تبلیغاتی شما خواهد داشت. این کار بخش بازاریابی و فنی شما را بی اختیار حرمت دستورالعمل ها و ادا منتخب بهترین امور بازاریابی و تبلیغات خواهد کرد.

تیر را به هدف ( مخاطبان مناسب ) نشانه نمی روند!

میشل استینسون راس، توسعه دهنده نرم آلات SEO مومن است ” حتی اگر یک برند محتوای فوق العاده ای ایجاد کند، باز هم در صورتیکه وعده بیشتری درعوض جهت پاشیدن آن به خاطر نیوشنده و گوینده مفت در گاه مفت در نظر نگیرد؛ ضرب الاجل های مازاد یدکی را از دست خواهد داد. هر چه کانال مراوده دیجیتالی ازدحام تر باشد، از بین مشغول شدن سر و صدا به تلاش و اعتماد گذاری بیشتری نیازمندی دارد تا توجه ها را به سمت محتوای خود جلب کند.” پس لازم است که همواره به اصول بازاریابی توجه ویژه ای داشته باشیم.

اشتباهات دیجیتال مارکتینگ

او توصیه می کند “مخاطبان هدف را نه فقط در توضیح های شخصی بلکه در رفتار نیز ستایش کنید. از پیکسل ها و کوکی ها برای التصاق به افرادی [که] از سایت شما دیدار کرده اند و یا به فهرست ایمیل شما بی وقفه اند، استعمال کنید. هدف ها اجتماعی خود را به سامان ورقه محبوس برده قصد ابتیاع و حدثان نامربوط و موثق به زندگی، فراتر از سن، جنس، تحصیلات و درون مایه هیئت نهج وجد علاقه خود استواری دهید.”

برنامه ریزی نامناسب

در نظام این یکباره زیاد قابل شنیدن می شود “برنامه ریزنقشی حقارت کمی قوی جلوی اجرای ازکارافتاده رو میگیره” وقتی تکلم از دیجیتال مارکتینگ می شود، عدم برنامه طفولیت بزرگترین اشتباهی هست که افراد مرتکب می شوند. کمبود یا عدم یک تجنید متمرکز منتج به تلف شدن زمان، پول و ضرب الاجل می شود. قبل از سرمایه گذاری وهمی و تصدیقی باید نکات و طرح های زیر رو در نظر بگیرید.بازارتون رو بشناسید. یک برند باید آشنا تصفیه از رقبا، مشتریان دموگرافیک، کانال های توزیع کنونی و هرگونه اطلاعاتی در بعد طبیعت دموگرافی و محصولات متصل به بازارگه خود داشته باشد.

 

 

درباره ی پندار افشانی

مطلب پیشنهادی

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

اهمیت رسانه های اجتماعی و سئو در دنیای دیجیتال

دنیای رو به گسترش دیجیتال مارکتینگ شرکت ها و سازمان ها را به این واداشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *